Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Elektrowni Bełchatów

KOMUNIKAT

Mając na względzie konieczność poszerzenia profilaktyki w celu nierozprzestrzeniania się zakażeń COVID-19 Dyrekcja Elektrowni Bełchatów wprowadziła kolejne działania zapobiegawcze.

  1. Od dnia 14 marca 2020 r. w budynkach U-9 i U-10 prowadzona jest akcja profilaktyczna zdalnego pomiaru temperatury ciała osób wchodzących na teren Elektrowni Bełchatów.
  2. Od dnia 16 marca 2020 r. kierowcy  przewozów sprawdzają bilety. Do przewozów są wpuszczane tylko osoby z aktualnym imiennym biletem. Nie ma możliwości przejazdu inną linią, niż wskazana na bilecie.
  3. Od dnia 16 marca 2020 r. zamknięte zostały do odwołania wszystkie punkty gastronomiczne – stołówki, bufety. Zamknięte są również bufet i stołówka w bud. U-17. Posiłki profilaktyczne będą wydawane tylko w bud. U-57, w sposób zorganizowany dla wydziałów/działów wg ustalonego harmonogramu.
  4. W dniach 16 – 31 marca 2020 r. KASA główna i KASA MPKZP (w uzgodnieniu z Zarządem MPKZP) nie realizuje wpłat i wypłat gotówkowych.

Jest to informacja przekazana do wszystkich pracowników O/ELB posiadających dostęp do poczty elektronicznej.

Kierowników komórek organizacyjnych byli proszeni o przekazanie niniejszej informacji osobom nie posiadającym dostępu do poczty.

Artykuł dodał: Andrzej Nalepa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Logo
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności